300frayda

WSZYSTKIE

zajęcia sekcji wracają od 2.01.2019 (w Avatarze)

Nowy Rok już lada dzień zatem życzymy Wam bardzo serdecznie aby był on pełen pasji i możliwości realizowania jej: aby kontuzje Was omijały szerokim łukiem, czasu na treningi sukcesywnie przybywało, a zapału, niezależnie od pogody, nigdy nie zabrakło.
 
Z Nowym Rokiem nowe postanowienia. Nasze: przygotować dla Was nowy obiekt, lepszy, większy i przyjazny nie tylko dla zawodnika- również dla widza 🙂
A Wasze? Jeśli postanawiacie dalej trenować razem z nami to mamy dla Was dobre wieści. Choć cała akcja przenosin wymaga cierpliwości i czasu to próbujemy zapewnić Wam możliwie najlepsze warunki do kontynuowania zajęć.
 
Wszystkie osoby chętne na zajęcia sekcji akrobatycznych zapraszamy od 2.01.2019 do Avatar Centrala Ruchu przy ulicy Centralnej 51 w Krakowie. Na czas przenosin 300fraydy w budynku Avatara będę się odbywać zajęcia. Nowe osoby zapraszamy równie serdecznie.
Sprawdź jak trafić do Avatara?
 
Jedynie osoby, które chcą wejść na wejścia indywidualne -na trampoliny -niestety ale będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Taka możliwość będzie dopiero od 1 marca- wszystkie zakupione od tej pory groupony będzie można wykorzystać dopiero po tym terminie – aby przedłużyć ważność kuponów prosimy wysłać do nas maila kontakt@300frayda.pl.
 
Na chwilę obecną grafik jest aktualny ale może on ulec zmianie (będziemy go aktualizować na bieżąco) ze względu na zbliżające się ferie zimowe. Zgłaszajcie zatem swoje plany na ten czas Waszym Trenerom w najbliższym tygodniu.
 

UWAGA !!!
W styczniu zajęcia będą darmowe. Nie będziemy pobierać opłat, a zakupione w grudniu karnety będą mieć przedłużoną ważność na luty i marzec. Zatem bez obaw- nikomu nie przepadną opłacone zajęcia.
W nowej lokalizacji prace już się rozpoczęły. Zaprosimy Was na Sikorki 21A jak tylko zakończymy prace remontowe. Planujemy otwarcie na 1 marca 2019 roku.