300frayda

WSZYSTKIE

jak do nas trafić?

Pieszo

Środki komunikacji miejskiej pozwolą Ci dotrzeć do nas w kilka minut z centrum miasta.
Z przystanku tramwajowego „Rzebika” wejdziesz do nas przez budynek Budostalu 8, w recepcji zapytaj o dojście na hale 300frayda lub poporstu skręć w korytarz na lewo i wyjdź bokiem budynku. Przed sobą zobaczysz w oddali wielką halę. 300frayda znajduje się na godzinie 13:30 😉 Idź prosto do budynku betonową drogą (nie po błocie), a następnie wzdłuż budynku tak abyś miał go po swojej lewej stronie. Jesteśmy „za rogiem”.

Dojazd środkami komunikacji miejskiej sprawdź na stronie MPK

Przystanki: Rzebika  |  Szczecińska  |  Saska  |  Mały Płaszów  |  Łanowa
Tramwaj: 11  |  20
Autobus: 108  |  123  |  125  |  127  |  158  |  185  |  221  |  605

Rowerem

Fani dwóch kółek dojadą do obiektu pobliskimi ścieżkami rowerowymi. Bezpośredni dojazd ścieżką rowerową biegnącą od ronda Mogilskiego przez rondo Grzegórzeckie i dalej przez most Kotlarski ( połączenie ze ścieżką rowerową biegnącą wzdłuż Wisły ) ulicę Klimeckiego, Kuklińskiego i Lipską. Wjazd przez szlaban od ulicy Myśliwskiej (adres Przewóz 34). Po minięciu szlabanu jedź prosto wzdłuż hali aż do ogrodzenia, przed nim skręć w prawo. Za ok. 50 metrów dotrzesz do celu.

Autem

Jeśli korzystać z GPS nastaw adres: Myśliwska 64, 30-718 Kraków.
To adres Szkoły Podstawowej nr 47 im. S. Czarnieckiego, która jest naszym najbliższym sąsiadem.
Po minięciu progu zwalniającego (przy Szkole Podstawowej nr 47 im. S. Czarnieckiego) w prawo i przez szlaban (jak na PGD- teren Budostalu 8). Szlaban powinien otworzyć się automatycznie, jeśli w ogóle będzie zamknięty- w przeciwnym razie zatrąb). Wjazd przez szlaban od ulicy Myśliwskiej (adres Przewóz 34). Po minięciu szlabanu jedź prosto wzdłuż hali aż do ogrodzenia, przed nim skręć w prawo. Za ok. 50 metrów dotrzesz do celu.

Dla zmotoryzowanych do dyspozycji ogromny parking. 300frayda mieści się zaledwie kilka kilometrów od obwodnicy południowej (zjazd: Kraków Wschód Bieżanów).

Dojazd z autostrady:
Zjazd: Kraków Wschód Bieżanów. Skręt z ul. Lipskiej w prawo w ul. Rzebika (na wysokości sklepu Biedronka). Później za „główną” w lewo, a następnie zaraz za przystankiem autobusowym w jednokierunkową ul. Szczecińską w prawo. Nie sugeruj się, że właśnie zjeżdżasz z ul. Przewóz. Na końcu ul. Szczecińskiej znów w prawo (przy Szkoły Podstawowej nr 47). Po minięciu progu zwalniającego znowu w prawo i przez szlaban (jak na PGD- teren Budostalu 8). Wjazd przez szlaban od ulicy Myśliwskiej (adres Przewóz 34). Po minięciu szlabanu jedź prosto wzdłuż hali aż do ogrodzenia, przed nim skręć w prawo. Za ok. 50 metrów dotrzesz do celu.

Dojazd od ul. Nowohuckiej:
Na skrzyżowaniu ul. Nowohuckiej z ul. Stoczniowców i z ul. Saską skręć w Saską. Na najbliższych światłach w lewo i zaraz potem w lewo (nie jedź na ul. Przewóz ale skręć ostro w lewo na ul. Myśliwską). Dalej prosto ok 1,5 km. Po minięciu progu zwalniającego (przy Szkole Podstawowej nr 47 im. S. Czarnieckiego adres: Myśliwska 64, 30-718 Kraków) w prawo i przez szlaban (jak na PGD- teren Budostalu 8). Wjazd przez szlaban od ulicy Myśliwskiej (adres Przewóz 34). Po minięciu szlabanu jedź prosto wzdłuż hali aż do ogrodzenia, przed nim skręć w prawo. Za ok. 50 metrów dotrzesz do celu.